Zajęcia grupowe Pilates

Zajęcia stacjonarne chwilowo zawieszone.

Jestem w trakcie rozmów w sprawie wynajmu nowego lokalu.

Więcej informacji wkrótce. 


Fizjoterapia / Trening indywidualny

Możliwy u klienta w domu na terenie Narmowic lub online

 


Formularz kontaktowy

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Wypełnij wszystkie pola oznaczone * aby wysłać formularz.


Rodo

W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, czyli tzw. „RODO”.

 

W związku z tym informuje iż:

 

1. Jako firma Fit Fun Fizjo Krystyna Zeńczak-Praga przechowuję Wasze dane osobowe w postaci Imienia i Nazwiska, nr telefonu i /lub adresu e-mail.

2. Powyższe dane wykorzystywane są tylko do prowadzenia działalności i kontaktu z Wami w związku z wykonywanymi usługami 

3. Wasze dane są przechowywane z należytą starannością

4. Wasze dane nie są udostępniane żadnej innej osobie prawnej lub fizycznej

5. W każdej chwili możecie uzyskać dostęp do swoich danych, sprostować lub je przenieść, oraz żądać ich usunięcia. W tym celu proszę o kontakt pod nr. Tel. 504738229 lub email info@fitfunfizjo.pl

 


Regulamin

Regulamin zajęć grupowych Pilates stacjonarnych:

 1. Na zajęcia obowiązują zapisy do konkretnej grup/grupy.
 2. Uczestnik może wykupić wejście jednorazowe lub karnet. Ceny i czas trwania karnetów znajdują się w cenniku dostępnym na stronie.
 3. Zajęcia można odrobić z inną grupą jeśli będą miejsca.
 4. Obecność można odwołać bezpłatnie na zajęciach najpóźniej 24 godziny przed zajęciami. Odwołanie zajęć po tym terminie lub niepowiadomienie o nieobecności jest traktowane jako odbycie zajęć i będzie to odznaczone na karnecie na kolejnych zajęciach.
 5. Czas trwania zajęć to ok. 55 minut. 
 6. Płatność za zajęcia odbywa się na miejscu gotówką i/lub kartą lub w formie przedpłaty przelewem na konto. W okresie epidemicznym preferowana płatność to przelew lub płatność kartą.
 7. Po przyjściu na zajęcia należy umyć i zdezynfekować ręce (zapis dotyczy przede wszystkim okresu epidemicznego). Mydło, ręczniki papierowe i środki dezynfekujące dostępne na miejscu.
 8. Po skończonych zajęciach każdy dezynfekuje matę oraz przyrząd do ćwiczeń z którego korzystał. Płyny do dezynfekcji i ręcznik papierowy zapewnia organizator zajęć.
 9. Można na zajęcia przychodzić ze swoją matą, którą również po ćwiczeniach można zdezynfekować.
 10. W okresie epidemicznym istnieje możliwość ćwiczeń w jednorazowych rękawiczkach (zalecane są rękawiczki nitrylowe) we własnym w zakresie.
 11. W przypadku złego samopoczucia tj. katar, kaszel, stan podgorączkowy, grypa żołądkowa itp. osoby proszone są o pozostanie w domu oraz poinformowanie o tym osobę organizującą zajęcia.
 12. Jeśli ktoś przebywa na kwarantannie, jest objęty nadzorem epidemiologicznym lub miał styczność z osobą zakażoną niezwłocznie ma obowiązek o tym poinformować osobę prowadzącą zajęcia.
 13. W miarę możliwości zajęcia będą prowadzone przy otwartych oknach.
 14. Po zajęciach pomieszczenie, w którym odbyły się zajęcia zostanie przewietrzone.
 15. Odstęp między zajęciami wynosi 15 minut a osoby proszone są nie przychodzić wcześniej by nie mijać się z osobami z poprzedniej grupy.
 16. Każdy uczestnik ma obowiązek poinformować osobę prowadzącą o swoich problemach zdrowotnych, jakie mogłyby wpłynąć na zdolność do wykonywania określonych ćwiczeń.
 17. Zajęcia grupowe odbywają się w okresie epidemicznym w maksymalnie 6 osobowych grupach  a uczestnicy rozlokowani są tak aby zachować odstęp od siebie ok. 1,5-2 metrów.
 18. Uczestnicy zobowiązują się do słuchania rad i wykonywania poleceń osoby prowadzącej zajęcia w celu prawidłowo wykonanych ćwiczeń.
 19. Każdy uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia, ćwiczy na własną odpowiedzialność i nie będzie szukał odszkodowań od firmy (Fit Fun Fizjo Krystyna Zeńczak-Praga) jak i od osoby przeprowadzającej ćwiczenia za swoje urazy i szkody (w tym zachorowanie na covid-19).
 20. Kobiety w ciąży mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych tylko i wyłącznie jeśli nie mają przeciwwskazań oraz mają pisemną zgodę na ćwiczenia od lekarza ginekologa. W innym przypadku ćwiczą na własną odpowiedzialność i nie będą szukać odszkodowań od firmy Fit Fun Fizjo Krystyna Zeńczak-Praga i od osoby przeprowadzającej ćwiczenia.
 21. Osoba prowadząca zajęcia ma prawo odwołać zajęcia z powodów osobistych lub zdrowotnych. W takim przypadku uczestnicy zostaną poinformowani a i ich karnet przedłużony.
 22. Każdy uczestnik ma obowiązek podać swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu. Dane te będą bezpiecznie przechowywane i będą używane tylko do kontaktu w sprawie zajęć. Jeśli wcześniej kontakt był tylko poprzez Fanpage/Instagram/email mimo to podanie nr telefonu jest koniecznie ze względu bezpieczeństwa przede wszystkim w okresie epidemicznym.

 

Regulamin zajęć grupowych pilates online:

 1. Zajęcia grupowe online odbywają się za pomocą programu zoom w którym obie strony widzą się nawzajem.
 2. Osoby uczestniczące w zajęciach zobowiązane są do ściągnięcia programu na urządzenie w którym mają kamerę (komórka/tablet/laptop) np. z poniższego linka: https://zoom.us/download?fbclid=IwAR3jjE2Mrot8I66PL172ux-wITe4Yj_L-LkafmRs9gxBnV12eA0c3BO8uOE#client_4meeting
 3. Na 10-15 minut przed zajęciami uczestnicy otrzymują link poprzez e-mail do spotkania w który należy kliknąć.
 4. Uczestnicy podają email osobie prowadzącej oraz numer telefonu (na email wysyłany jest link do spotkania w programie zoom, a nr. telefonu służy do kontaktu między osobą prowadzącą zajęcia a uczestnikiem).
 5. W przypadku problemów z połączeniem, błędu linka lub nie otrzymaniem linka do zajęć uczestnik niezwłocznie informuje o tym osobę prowadzącą.
 6. Na zajęcia obowiązują zapisy do konkretnej grup/grupy, w których uczestnicy biorą udział.
 7. Uczestnik może wykupić wejście jednorazowe lub karnet. Ceny i czas trwania karnetów znajdują się w cenniku dostępnym na stronie.
 8. W przypadku nieobecności należy poinformować osobę prowadzącą najpóźniej 20 minut przed terminem zajęć. Nie powiadomienie o nieobecności lub poinformowanie po tym terminie traktowane jest jako zajęcia odbyte.
 9. Czas trwania zajęć to ok. 55 minut. W przypadku problemów technicznych u osoby prowadzącej zajęcia będą przedłużone.
 10. Każdy uczestnik ma obowiązek poinformować osobę prowadzącą o swoich problemach zdrowotnych jakie mogłyby wpłynąć na zdolność do wykonywania określonych ćwiczeń.
 11. Uczestnicy  zobowiązują się do słuchania rad i wykonywania poleceń osoby prowadzącej zajęcia w celu prawidłowo wykonanych ćwiczeń.
 12. Osoba prowadząca zajęcia ma prawo odwołać zajęcia z powodów osobistych lub zdrowotnych. W takim przypadku uczestnicy zostaną poinformowani a i ich karnet przedłużony.
 13. Każdy uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia, ćwiczy na własną odpowiedzialność i nie będzie szukał odszkodowań od firmy (Fit Fun Fizjo Krystyna Zeńczak-Praga) jak i od osoby przeprowadzającej ćwiczenia za swoje urazy i szkody.
 14. Kobiety w ciąży mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych tylko i wyłącznie jeśli nie mają przeciwwskazań oraz mają pisemną zgodę na ćwiczenia od lekarza ginekologa. W innym przypadku ćwiczą na własną odpowiedzialność i nie będą szukać odszkodowań od firmy Fit Fun Fizjo Krystyna Zeńczak-Praga oraz od osoby przeprowadzającej ćwiczenia.

 

Regulamin zajęć indywidualnych (terapia indywidualna/trening indywidualny)

odbywających się stacjonarnie w domu klienta/pacjenta:

 1. Treningi/terapie indywidualne poprzedzone są 1 wizytą na której przeprowadzony jest wywiad medyczny oraz testy funkcjonalne oraz trening wprowadzający.
 2. Uczestnik może wykupić terapię indywidualną/trening indywidualny a także pakiet treningów. Ceny i długość pakietów znajdują się w cenniku dostępnym na stronie.
 3. Obecność można odwołać bezpłatnie na zajęciach najpóźniej 24 godziny przed zajęciami. Odwołanie zajęć po tym terminie lub niepowiadomienie o nieobecności jest traktowane jako odbycie zajęć i będzie to odznaczone na pakiecie na kolejnym spotkaniu.
 4. Czas trwania zajęć to ok. 55 minut. 
 5. Płatność za zajęcia odbywa się na miejscu gotówką i/lub kartą lub w formie przedpłaty przelewem na konto. W okresie epidemicznym preferowana płatność to przelew lub płatność kartą.
 6. Przed zajęciami należy umyć i zdezynfekować ręce (zapis dotyczy przede wszystkim okresu epidemicznego). Ręczniki papierowe i środki dezynfekujące zapewnia prowadzący zajęcia.
 7. Sprzęt oraz maty do ćwiczeń są dezynfekowane po każdym użyciu.
 8. W okresie epidemicznym zalecane jest przebywanie w masce zakrywającej usta i nos.
 9. W okresie epidemicznym istnieje możliwość ćwiczeń w jednorazowych rękawiczkach (zalecane są rękawiczki nitrylowe) we własnym w zakresie.
 10. W przypadku złego samopoczucia tj. katar, kaszel, stan podgorączkowy, grypa żołądkowa itp. osoby proszone są o pozostanie w domu oraz poinformowanie o tym osobę prowadzącą ćwiczenia.
 11. Jeśli ktoś przebywa na kwarantannie, jest objęty nadzorem epidemiologicznym lub miał styczność z osobą zakażoną niezwłocznie ma obowiązek o tym poinformować osobę prowadzącą zajęcia.
 12. Uczestnik ma obowiązek poinformować osobę prowadzącą o swoich problemach zdrowotnych jakie mogłyby wpłynąć na zdolność do wykonywania określonych ćwiczeń.
 13. Uczestnik  zobowiązuje się do słuchania rad i wykonywania poleceń osoby prowadzącej zajęcia w celu prawidłowo wykonanych ćwiczeń.
 14. Każdy uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia, ćwiczy na własną odpowiedzialność i nie będzie szukał odszkodowań od firmy (Fit Fun Fizjo Krystyna Zeńczak-Praga) jak i od osoby przeprowadzającej ćwiczenia za swoje urazy i szkody (w tym zachorowanie na covid-19).
 15. Kobiety w ciąży mogą uczestniczyć w zajęciach indywidualnych tylko i wyłącznie jeśli nie mają przeciwwskazań oraz mają pisemną zgodę na ćwiczenia od lekarza ginekologa. W innym przypadku ćwiczą na własną odpowiedzialność i nie będą szukać odszkodowań od firmy Fit Fun Fizjo Krystyna Zeńczak-Praga oraz od osoby przeprowadzającej ćwiczenia.
 16. Osoba prowadząca zajęcia ma prawo odwołać zajęcia z powodów osobistych lub zdrowotnych. W takim przypadku uczestnik zostanie poinformowany a termin zajęć przełożony.
 17. Każdy uczestnik ma obowiązek podać swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu. Dane te będą bezpiecznie przechowywane i będą używane tylko do kontaktu w sprawie zajęć. Jeśli wcześniej kontakt był tylko poprzez Fanpage/Instagram/email mimo to podanie nr. telefonu jest koniecznie ze względu bezpieczeństwa przede wszystkim w okresie epidemicznym.

Regulamin zajęć indywidualnych online:

 1. Zajęcia indywidualne  online odbywają się za pomocą programu zoom (lub winnym programie do wideokonferencji) w którym obie strony widzą się nawzajem
 2. Osoby uczestniczące w zajęciach zobowiązane są do ściągnięcia programu na urządzenie w którym mają kamerę (komórka/tablet/laptop) z poniższego linka: https://zoom.us/download?fbclid=IwAR3jjE2Mrot8I66PL172ux-wITe4Yj_L-LkafmRs9gxBnV12eA0c3BO8uOE#client_4meeting
 3. Na 10-15 minut przed zajęciami uczestnicy otrzymują link poprzez e-mail/messenger do spotkania w który należy kliknąć.
 4. Uczestnik podaje dane kontaktowe tj. nr telefonu/email przez który obie strony się kontaktują np. w celu ustalenia terminu oraz wysłania linku do spotkania.
 5. Treningi indywidualne poprzedzone są 1 wizytą na której przeprowadzony jest wywiad medyczny oraz testy funkcjonalne oraz trening wprowadzający.
 6. Każdy uczestnik ma obowiązek poinformować osobę prowadzącą o swoich problemach zdrowotnych jakie mogłyby wpłynąć na zdolność do wykonywania określonych ćwiczeń.
 7. Uczestnik  zobowiązuje się do słuchania rad i wykonywania poleceń osoby prowadzącej zajęcia w celu prawidłowo wykonanych ćwiczeń.
 8. Czas trwania zajęć to ok. 55 minut. W przypadku problemów technicznych u osoby prowadzącej zajęcia będą przedłużone.
 9. Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia, ćwiczy na własną odpowiedzialność i nie będzie szukał odszkodowań od firmy (Fit Fun Fizjo Krystyna Zeńczak-Praga) jak i od osoby przeprowadzającej ćwiczenia za swoje urazy i szkody.
 10. Kobiety w ciąży mogą uczestniczyć w ćwiczeniach tylko i wyłącznie jeśli nie mają przeciwwskazań oraz mają pisemną zgodę na ćwiczenia od lekarza ginekologa. W innym przypadku ćwiczą na własną odpowiedzialność i nie będą szukać odszkodowań od firmy Fit Fun Fizjo Krystyna Zeńczak-Praga oraz od osoby przeprowadzającej ćwiczenia.
 11. W przypadku konsultacji w której zalecone są jedynie określone ćwiczenia do samodzielnego wykonywania bez nadzoru uczestnik deklaruje, że jest świadomy swojego stanu zdrowia, ćwiczy na własną odpowiedzialność i nie będzie szukał odszkodowań od firmy (Fit Fun Fizjo Krystyna Zeńczak-Praga) jak i od osoby przeprowadzającej ćwiczenia za swoje urazy i szkody.
 12. Osoba prowadząca zajęcia ma prawo odwołać zajęcia z powodów osobistych lub zdrowotnych. W takim przypadku uczestnicy zostaną poinformowani a termin zajęć przełożony na pasujący termin dla obu stron.
 13. Termin zajęć indywidualnych bezpłatnie można przełożyć/odwołać najpóźniej 3 godziny przed wyznaczonym terminem w tym samym dniu. Niepojawienie się o wyznaczonej porze lub odwołanie zajęć po tym terminie traktowane jest jako zajęcia, które się odbyły.
 14. Płatność za zajęcia odbywa się przelewem w formie przedpłaty za jedno bądź kilka spotkań z góry. 

Uwagi końcowe do regulaminów:

 1. Wszystkie zajęcia grupowe/indywidualne prowadzone są przez mgr fizjoterapii (nr prawa do wykonywania zawodu 3085) i zarazem trenerkę oraz certyfikowaną instruktorkę Pilatesu mgr Krystynę Zeńczak-Praga, właścicielkę firmy Fit Fun Fizjo Krystyna Zeńczak-Praga 
 2. Regulaminy dostępne są na stronie internetowej www.fitfunfizjo.pl
 3. Osoba prowadząca zajęcia zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
 4. Uczestnictwo w zajęciach oznacza zgodę na zapisy niniejszego regulaminu.
 5. Uczestnicy zajęć zobowiązani są śledzić na bieżąco ewentualne zmiany w regulaminach.